SEVPA PALET

Türkiye’de palet üretiminde lider firma olma yolunda ilerleyen SEVPA PALET, 2014 yılından bu yana sizlere kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. KALİTE, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve UYGUN FİYAT ile Manisa Turgutlu’dan, yurt içi tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

2014 yılından itibaren yenilikçi yaklaşımı, %100 müşteri memnuniyeti hedefi ve kalite disipliniyle kısa sürede palet sektöründe yerini perçinlemiş, %100 yenilenebilirlik ilkesi ile doğaya saygılı bir şekilde üretimine devam ederek sağlam adımlarla şirket vizyonu doğrultusunda iletlemektedir.

DENEYİM

Tecrübeli ekip ve yılların deneyimi ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

DOĞAYA SAYGI

Kurulduğumuz ilk günden bu yana %100 geri dönüşüm hedefiyle doğaya saygılı üretim yapmaktayız.

KALİTE

Kalite kaygımız gün geçtikçe artmakta olup her geçen gün daha fazla müşterimize en kaliteliyi en iyi şartlarda sunmayı amaçlamaktayız.

NEDEN SEVPA PALET?

Tecrübe

Müşteri

Çalışan

VİZYONUMUZ

Çağdaş yenilikleri takip edip yeniliklere öncülük eden, diğer firmalar tarafından örnek alınan bir işletme olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı firma olmak.

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden müşterimize yüksek kalitede hizmet sunmak, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Sevpa Palet © Tüm hakları saklıdır 2022